Kisfeszültségű csatlakozó Alj, beépíthető, függőleges 5.5 mm 2.5 mm TRU COMPONENTS 1 db
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Tápegységbe építhető hüvely 5.5 mm 2.5 mm Központi rögzítéssel.Műszaki adatok: Belső Ø: 5.5 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó kivitel: Alj, beépíth...
Termékazonosító: 404138
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 755 Ft/db)
755 Ft
5.5 mm
2.5 mm
Központi rögzítéssel.
Műszaki adatok:
Belső Ø: 5.5 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, függőleges · Csatlakozó típus: Kisfeszültségű csatlakozó · Gyártói szám: 738204 · Kapcsoló érintkező típus: Nincs · Névleges feszültség: 24 V/DC · Névleges áram: 3 A · RoHS konform: Igen · Tartalom: 1 db · Tű átmérő: 2.5 mm
| Névleges áram | 3 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Gyártói szám | 738204 |
| Gyártói szám | 738204 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 5.5 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Tű átmérő | 2.5 mm |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Beépítési Ø | mm mm |
| Kapcsoló érintkező típus | Nincs |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 404138 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564887 |
| Súly | 8.1 g |
| Vonalkód | 4016139210612 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.