Kisfeszültségű csatlakozó Alj, beépíthető, függőleges 5.5 mm 2.1 mm TRU COMPONENTS 1 db
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS Kisfeszültségű csatlakozó Alj, beépíthető, függőleges 5.9 mm 2.1 mm 1 db Tápegységbe építhető csatlakozóaljzatKözponti rögzítéssel.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Technical specifications:...
Termékazonosító: 413190
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 615 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
615 Ft
Tápegységbe építhető csatlakozóaljzat
Központi rögzítéssel.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Belső Ø: 5.9 mm · Csatlakozó: Forrasztható · Csatlakozó kivitel: Alj, beépíthető, függőleges · Kapcsoló érintkező típus: Nincs · Névleges feszültség: 24 V/DC · Névleges áram: 3 A · Tű átmérő: 2.1 mm
| Névleges áram | 3 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 3 A |
| Gyártói szám | 738190 |
| Gyártói szám | 738190 |
| Tartalom | 1 db |
| Belső Ø | 5.5 mm |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Tű átmérő | 2.1 mm |
| Kivitel | Alj, beépíthető, függőleges |
| Beépítési Ø | mm mm |
| Kapcsoló érintkező típus | Nincs |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 413190 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564886 |
| Súly | 7.8 g |
| Vonalkód | 2050004874303 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.