Potméter tartozékok
Trimmer potméter tengely, fekete, TRU COMPONENTS
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Trimmer potméter tengely, fekete, TRU COMPONENTS
Termékazonosító: 424253
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 215 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
215 Ft
Műszaki adatok:
Ellenállás típus: Műanyag tengely · Gyártói szám: 425842 · Méret, hossz: 60 mm · Nyélhossz: 50 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Átmérő: 6 mm
Ellenállás típus: Műanyag tengely · Gyártói szám: 425842 · Méret, hossz: 60 mm · Nyélhossz: 50 mm · Szín: Fekete · Tartalom: 1 db · Átmérő: 6 mm
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Nyélhossz | 50 mm |
| Hossz | 60 mm |
| Átmérő | 6 mm |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Ø x H) 6 mm x 60 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Gyártói szám | 425842 |
| Termék típus | Műanyag tengely |
| Termékazonosító | 424253 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564786 |
| Súly | 1.6 g |
| Vonalkód | 2050004874068 |
A potméter tartozékok kategóriánkban megtalálhatók az elektronikai szereléshez szükséges apró alkatrészek. ALPS, Piher, OMEG és PSP márkák széles választékából válogathat, legyen szó trimmer potméter hangolópálcákról, beállító elemekről vagy csuklós potméter tengely összekötőkről. Mentor 717.6 és Mentor 720.6 típusú potméter tengely összekötők is megtalálhatók kínálatunkban.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.