Peltier elem, 30x30x4 mm, Tru Components TES1-127025
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Peltier modul TES sorozatStandard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.Műszaki adatok: Fűtőelem típus: Pelti...
Termékazonosító: 410838
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 090 Ft/db)
5 090 Ft
Standard Peltier elem hűtő- és fűtő alkalmazásokhoz, tápáram és feszültségelőállításon keresztül egy hőmérséklet különbség segítségével, ami mindkét oldalon hat.
Műszaki adatok:
Fűtőelem típus: Peltier elem · Hőmérséklet különbség (max.): 67 °C · Hőteljesítmény (max.): 21.4 W · Méret, hossz: 30 mm · Méret, magasság: 4 mm · Méret, szélesség: 30 mm · Névleges feszültség: 15.4 V/DC · Áram (max.): 2.5 A
| Típus | TES1-127025 |
|---|---|
| Névleges feszültség | 15.4 V/DC |
| Áram (max.) | 2.5 A |
| Hőteljesítmény (max.) | 21.4 W |
| Hőmérséklet különbség (max.) | 67 °C |
| Hossz | 30 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Magasság | 4 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 30 x 30 x 4 mm |
| Termék típus | Peltier elem |
| Termékazonosító | 410838 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564743 |
| Súly | 14 g |
| Vonalkód | 4016139209203 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.