TRU COMPONENTS 1564566 Zsugorcső ragasztó nélkül Átlátszó 3 mm 1 mm Zsugorodási arány:3:1 méteráru
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vékonyfalú zsugorcső ragasztó nélkül 3:1ÁtlátszóméteráruZsugorodási arány: 3:1Névleges átmérő (zsugorodás előtt): 3 mmMűszaki adatok: Anyag: Poliolefin · Gyártói szám: 393749 · Halogénmentes: Nem · Hőmérséklet (...
Termékazonosító: 489325
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 175 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 5
175 Ft
Átlátszó
méteráru
Zsugorodási arány: 3:1
Névleges átmérő (zsugorodás előtt): 3 mm
Műszaki adatok:
Anyag: Poliolefin · Gyártói szám: 393749 · Halogénmentes: Nem · Hőmérséklet (max.): +135 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Névleges átmérő (zsugorodás előtt): 3 mm · Névleges átmérő (zsugorodás után): 1 mm · RoHS konform: Igen · Szín: Átlátszó · Tartalom: méteráru · Termék típus: Zsugorcső ragasztó nélkül · Zsugorodási arány: 3:1 · Zsugorodási hőmérséklet (max.): +100 °C · Zsugorodási hőmérséklet (min.): +70 °C
| Névleges átmérő (zsugorodás előtt) | 3 mm |
|---|---|
| Névleges átmérő (zsugorodás után) | 1 mm |
| Szín | Átlátszó |
| Zsugorodási arány | 3:1 |
| Tartalom | méteráru |
| Anyag | Poliolefin |
| Zsugorodási hőmérséklet (min.) | +70 °C |
| Zsugorodási hőmérséklet (max.) | +100 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +135 °C |
| Gyártói szám | 393749 |
| Halogénmentes | Nem |
| Gyártói szám | 1564566 |
| RoHS konform | Igen |
| Termék típus | Zsugorcső ragasztó nélkül |
| Termékazonosító | 489325 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564566 |
| Súly | 3 g |
| Vonalkód | 2050004873818 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.