Mágneses ragasztószalag 35 mm X 3 m
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mágneses ragasztószalag, öntapadóFekete(H x Sz) 3 m x 35 mmÖntapadó, Könnyen vágható, RugalmasTartós mágneses szalag, nagyon rugalmas és egyik oldalán öntapadó, jó minőségű ragasztószalaggal. Könnyen vágható ollóval vagy sziké...
Termékazonosító: 401903
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 790 Ft/db)
7 790 Ft
Fekete
(H x Sz) 3 m x 35 mm
Öntapadó, Könnyen vágható, Rugalmas
Tartós mágneses szalag, nagyon rugalmas és egyik oldalán öntapadó, jó minőségű ragasztószalaggal. Könnyen vágható ollóval vagy szikével. Megmarad érdes felületen is. Műhelybe, kisebb alkatrészek rögzítéséhez (pl. bitek, stb.)
Műszaki adatok:
Anyagvastagság: 2 mm · Címszó nyomtatásban: Mágneses ragasztószalag · Gyártói szám: S513-335 · Méret, hossz: 3 m · Méret, szélesség: 35 mm · Ragasztószalag jellemzők: Öntapadó,Könnyen vágható,Rugalmas · Ragasztószalag sorozat: S513-335 · Szín: Fekete · Tartalom: 1 tekercs · További műszaki adatok: Mágnes: EP-7S · Mágneses sűrűség B: 58 mT (580 Gs) · Vastagság: 2 mm
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Jellemzők | Könnyen vágható |
| Jellemzők | Rugalmas |
| Hossz | 3 m |
| Szélesség | 35 mm |
| Vastagság | 2 mm |
| Szín | Fekete |
| Sorozat | S513-335 |
| Gyártói szám | S513-335 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 3 m x 35 mm |
| Anyagvastagság | 2 mm |
| Termék típus | Mágneses ragasztószalag |
| Termékazonosító | 401903 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564129 |
| Súly | 812 g |
| Vonalkód | 4016139203072 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.