Mágneses ragasztószalag 20 mm X 1,8 m
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mágneses ragasztószalag, öntapadóTartós mágneses szalag, nagyon rugalmas, öntapadósKönnyen vághatóEgyik oldalán ragadMéret: 2 mm x 20 mm x 1,8 mTartós mágneses szalag, nagyon rugalmas és egyik oldalán öntapadó, jó minőségű...
Termékazonosító: 410903
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 090 Ft/db)
3 090 Ft
Tartós mágneses szalag, nagyon rugalmas, öntapadós
Könnyen vágható
Egyik oldalán ragad
Méret: 2 mm x 20 mm x 1,8 m
Tartós mágneses szalag, nagyon rugalmas és egyik oldalán öntapadó, jó minőségű ragasztószalaggal. Könnyen vágható ollóval vagy szikével. Megmarad érdes felületen is. Műhelybe, kisebb alkatrészek rögzítéséhez (pl. bitek, stb.)
Műszaki adatok:
Anyagvastagság: 2 mm · Gyártói szám: S513-1820 · Méret, hossz: 1.8 m · Méret, szélesség: 20 mm · Ragasztószalag jellemzők: Öntapadó,Könnyen vágható,Rugalmas · Ragasztószalag sorozat: S513-1820 · Ragasztószalag típus: Mágneses ragasztószalag · Szín: Fekete · Tartalom: 1 tekercs · További műszaki adatok: Mágnes: EP-7S · Mágneses sűrűség B: 58 mT (580 Gs) · Vastagság: 2 mm
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Jellemzők | Könnyen vágható |
| Jellemzők | Rugalmas |
| Hossz | 1.8 m |
| Szélesség | 20 mm |
| Vastagság | 2 mm |
| Szín | Fekete |
| Sorozat | S513-1820 |
| Gyártói szám | S513-1820 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 1.8 m x 20 mm |
| Anyagvastagság | 2 mm |
| Termék típus | Mágneses ragasztószalag |
| Termékazonosító | 410903 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564127 |
| Súly | 278 g |
| Vonalkód | 4016139203058 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.