Szivargyújtós dugó 12V, beépített biztosíték, TRU COMPONENTS
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS 12 V-os autós csatlakozó Dugó, derékszögű 12 V-os autós csatlakozóUniverzális csatlakozó szivargyújtó adapterhez.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Technical spe...
Termékazonosító: 451738
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 090 Ft/db)
1 090 Ft
TRU COMPONENTS
12 V-os autós csatlakozó
Dugó, derékszögű
12 V-os autós csatlakozó
Univerzális csatlakozó szivargyújtó adapterhez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Csatlakozási mód: forrasztási kontaktusok · Hőmérséklettartomány: 0 - +45 °C · Kivitel: Dugó, derékszögű · Méret, hossz: 65 mm · További műszaki adatok: Ház anyaga: PVC · Érintkező anyaga: Nikkelezett sárgaréz · Biztosíték: Üvegcső méret (Ø x H) 6 x 30 mm
| Kivitel | Dugó, derékszögű |
|---|---|
| Hossz | 65 mm |
| Alkalmas | Szivargyújtó csatlakozó |
| AWG | 18 - 14 |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Hőmérséklettartomány | 0 - +45 °C |
| Termék típus | Autós csatlakozó |
| Termékazonosító | 451738 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564104 |
| Súly | 17 g |
| Vonalkód | 4016139202822 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.