Sorkapocs 12-pólusú fehér
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS Sorkapocs ATT.CALC.CROSS_SECTION_FLEXIBLE: 1.5-2.5 mm² ATT.CALC.CROSS_SECTION_RIGID: 1.5-2.5 mm² Pólusszám: 12 Fehér 1 db Szorítós csillárcsatlakozóVezetékvédelem nélkül<...
Termékazonosító: 407908
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 905 Ft/db)
905 Ft
TRU COMPONENTS
Sorkapocs
ATT.CALC.CROSS_SECTION_FLEXIBLE: 1.5-2.5 mm²
ATT.CALC.CROSS_SECTION_RIGID: 1.5-2.5 mm²
Pólusszám: 12
Fehér
1 db
Szorítós csillárcsatlakozó
Vezetékvédelem nélkül
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Csatlakozó: Csavaros csatlakozó · Hőmérséklettartomány: max 110 °C · Max. keresztmetszet, hajlékony: 2.5 mm² · Merev keresztmetszet (max.): 2.5 mm² · Merev átmérő (min.): 1.5 mm² · Min. hajlékony keresztmetszet: 1.5 mm² · Névleges feszültség: 450 V · Névleges áram: 24 A · Pólusszám: 12 · Szigetelőanyag: PA 66 · Szín: Fehér · Vezetékvédelem: Nem
| Névleges áram | 24 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 24 A |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 621293 |
| Gyártói szám | 621293 |
| Szín | Fehér |
| Csatlakozó | Csavaros csatlakozó |
| Anyag | Poliamid 66 |
| Névleges feszültség | 450 V |
| Max. keresztmetszet, hajlékony | 2.5 mm² |
| Min. hajlékony keresztmetszet | 1.5 mm² |
| Merev keresztmetszet (max.) | 2.5 mm² |
| Merev átmérő (min.) | 1.5 mm² |
| Pólusszám | 12 |
| Szigetelőanyag | PA 66 |
| Vezetékvédelem | Nem |
| Hőmérséklettartomány | 110 °C |
| Termék típus | Sorkapocs |
| Termékazonosító | 407908 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1564071 |
| Súly | 36 g |
| Vonalkód | 4016139202495 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.