Alumínium ragasztószalag, ezüst 10 m X 25 mm
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
AlumíniumszalagVéd nedvességtől és gőztőlHézagmentes átmenetekhez fém alapfelületekenTartós ragasztáshoz és javításhoz (pl. ereszcsatorna)Lehetővé teszi a hézagmentes átmenetet fém alapzatokon, véd nedvesség és gőz ellen. Hasz...
Termékazonosító: 445933
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
Véd nedvességtől és gőztől
Hézagmentes átmenetekhez fém alapfelületeken
Tartós ragasztáshoz és javításhoz (pl. ereszcsatorna)
Lehetővé teszi a hézagmentes átmenetet fém alapzatokon, véd nedvesség és gőz ellen. Hasznos sok más tartós ragasztáshoz vagy javításhoz (pl. ereszcsatorna).
Műszaki adatok:
Gyártói szám: AFT-2510 · Hordozó anyag: alumínium · Hőmérséklet (max.): +120 °C · Hőmérséklet (min.): -20 °C · Méret, hossz: 10 m · Méret, szélesség: 25 mm · Ragasztó típus: Akril · Ragasztószalag sorozat: AFT-2510 · Ragasztószalag típus: Alumínium ragasztószalag · Szín: Ezüst · Tartalom: 1 tekercs
| Hossz | 10 m |
|---|---|
| Szélesség | 25 mm |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Hőmérséklet (min.) | +4 °C |
| Szín | Ezüst |
| Ragasztó típus | Akril |
| Hordozó anyag | Alumínium |
| Sorozat | AFT-2510 |
| Gyártói szám | AFT-2510 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 10 m x 25 mm |
| Termék típus | Alumínium ragasztószalag |
| Termékazonosító | 445933 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1563980 |
| Súly | 50 g |
| Vonalkód | 4016139201597 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.