TRU COMPONENTS 98001c411 Zsinórkapcsoló Fehér 2 x KI/BE 2 A 1 db
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS Zsinórkapcsoló Fehér 2 x KI/BE 2 A 1 dbZsinórkapcsolóTechnical specifications: Anyag: Polikarbonát · Felirat/motívum: Nincs · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb)...
Termékazonosító: 722960
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 490 Ft/db)
1 490 Ft
TRU COMPONENTS
Zsinórkapcsoló
Fehér
2 x KI/BE
2 A
1 db
Zsinórkapcsoló
Technical specifications:
Anyag: Polikarbonát · Felirat/motívum: Nincs · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Reteszelő · Hőmérséklet (max.): 155 °C · Hőmérséklet (min.): -55 °C · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 2 x KI/BE · Max. kapcsolási áram: 2 A · Méret, hossz: 32 mm · Méret, magasság: 35 mm · Szín: Fehér · Világítás típus: Nincs · Átmérő: 10 mm
| Világítás típus | Nincs |
|---|---|
| Felirat/motívum | Nincs |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Polikarbonát |
| Kapcsolási állások | 2 x KI/BE |
| Funkciók | Reteszelő |
| Hossz | 32 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Átmérő | 10 mm |
| Méret | (Ø x Ma) 10 mm x 35 mm |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 2 A |
| Hőmérséklet (min.) | -55 °C |
| Hőmérséklet (max.) | 155 °C |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 98001c411 |
| Termék típus | Zsinórkapcsoló |
| Termékazonosító | 722960 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1526576 |
| Súly | 28 g |
| Vonalkód | 4016139164281 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.