Beépíthető USB aljzat, USB 2.0 A aljzat - USB A dugó, 1,5 m, fekete, Tru Components
Gyártó: TRU COMPONENTS
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TRU COMPONENTS USB-20-BK USB A panelcsatlakozó 2.0 Tartalom: 1 dbUSB A panelcsatlakozó 2.0Technical specifications: Bore diameter: 22 mm · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): U...
Termékazonosító: 402513
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 590 Ft/db)
9 590 Ft
TRU COMPONENTS
USB-20-BK
USB A panelcsatlakozó 2.0
Tartalom: 1 db
USB A panelcsatlakozó 2.0
Technical specifications:
Bore diameter: 22 mm · Csatlakozó típus A (illetve bemenetek): USB 2.0 alj, A típus · Csatlakozó típus B (illetve kimenetek): USB 2.0 dugó, A típus · Dugó szabvány: USB 2.0 · Kábelhossz: 1.50 m · Pólusszám: 4 · Szín: Fekete · USB kivitel: #####A
| Gyártói szám | USB-20-BK |
|---|---|
| Kábelhossz | 1.50 m |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó típus A | USB 2.0 alj, A típus |
| Csatlakozó típus B | USB 2.0 dugó, A típus |
| Gyártói szám | USB-20-BK |
| Beépítési furat Ø | 22 mm |
| RoHS konform | Igen |
| Termékazonosító | 402513 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TRU COMPONENTS |
| Cikkszám | 1511475 |
| Súly | 67 g |
| Vonalkód | 4016139148915 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.