Hálózati switchek
TP-LINK TL-SF1024D Hálózati switch 24 port 100 MBit/s
Gyártó: TP-LINK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TP-LINK TL-SF1024D Hálózati switch 24 port 100 MBit/s
Termékazonosító: 915598
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 27 990 Ft/db)
27 990 Ft
| Átviteli ráta | 100 MBit/s |
|---|---|
| 10/100 Mbit/s portok | 24 |
| Szélesség | 180 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Gyártói szám | TL-SF1024D |
| Csatlakozók | RJ45 |
| Termék típus | Hálózati switch |
| Termékazonosító | 915598 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 995730 |
| Súly | 1.978 kg |
A hálózati switchek segítségével egyszerűen bővítheti és vezérelheti hálózatát. Válasszon a TP-LINK, Siemens, NETGEAR, Digitus vagy D-Link márkák széles választékából, hogy megtalálja az igényeinek megfelelő modellt. Ipari Ethernet switchek 5 porttól 16 porton át, 10/100/1000 MBit/s sebességgel - a kínálatban mindenki megtalálhatja a tökéletes megoldást.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.