WLAN adapterek, kártyák
TP-LINK TL-WN823N WLAN stick USB 2.0 300 MBit/s
Gyártó: TP-LINK
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TP-LINK TL-WN823N WLAN stick USB 2.0 300 MBit/s
Termékazonosító: 883343
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Gyártói szám | TL-WN823N |
|---|---|
| WLAN | 300 MBit/s |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| Csatlakozók | USB 2.0 |
| Szélesség | 18.35 mm |
| Magasság | 7.87 mm |
| Hossz | 39 mm |
| WPS | Nem |
| Termék típus | WLAN stick |
| Termékazonosító | 883343 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 995281 |
| Súly | 76 g |
| Vonalkód | 6935364050696 |
A WLAN adapterekkel és kártyákkal könnyedén csatlakoztathatja számítógépét vagy laptopját Wi-Fi hálózathoz. Renkforce, TP-LINK, EDIMAX és Intel márkák széles választéka közül válogathat, legyen szó Nano WLAN stickről, HIGHGAIN adapterekről vagy HDMI streaming stickekről. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt sebesség, funkciók és kompatibilitás alapján!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.