WLAN adapterek, kártyák
TP-LINK TL-WN881ND WLAN kártya Mini PCI-Express 300 MBit/s
Gyártó: TP-LINK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TP-LINK TL-WN881ND WLAN kártya Mini PCI-Express 300 MBit/s
Termékazonosító: 915672
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
| Gyártói szám | TL-WN881ND |
|---|---|
| WLAN | 300 MBit/s |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| Csatlakozók | Mini PCI-Express |
| Szélesség | 51 mm |
| Magasság | 3.3 mm |
| Hossz | 59.7 mm |
| WPS | Nem |
| USB csatlakozó | Nem |
| Termék típus | WLAN kártya |
| Termékazonosító | 915672 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 995224 |
| Súly | 190 g |
A WLAN adapterekkel és kártyákkal könnyedén csatlakoztathatja számítógépét vagy laptopját Wi-Fi hálózathoz. Renkforce, TP-LINK, EDIMAX és Intel márkák széles választéka közül válogathat, legyen szó Nano WLAN stickről, HIGHGAIN adapterekről vagy HDMI streaming stickekről. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt sebesség, funkciók és kompatibilitás alapján!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.