WLAN adapterek, kártyák
TP-LINK TL-WN8200ND WLAN adapter Mini USB 300 MBit/s
Gyártó: TP-LINK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TP-LINK TL-WN8200ND WLAN adapter Mini USB 300 MBit/s
Termékazonosító: 918188
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
| Gyártói szám | TL-WN8200ND |
|---|---|
| WLAN | 300 MBit/s |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| Csatlakozók | Mini USB |
| USB csatlakozó | Igen |
| Termék típus | WLAN adapter |
| Termékazonosító | 918188 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 401700 |
| Súly | 262 g |
A WLAN adapterekkel és kártyákkal könnyedén csatlakoztathatja számítógépét vagy laptopját Wi-Fi hálózathoz. Renkforce, TP-LINK, EDIMAX és Intel márkák széles választéka közül válogathat, legyen szó Nano WLAN stickről, HIGHGAIN adapterekről vagy HDMI streaming stickekről. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt sebesség, funkciók és kompatibilitás alapján!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.