Routerek
TP-LINK TL-WR841N WLAN router 2.4 GHz 300 MBit/s
Gyártó: TP-LINK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TP-LINK TL-WR841N WLAN router 2.4 GHz 300 MBit/s
Termékazonosító: 907877
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 490 Ft/db)
8 490 Ft
| WLAN | 300 MBit/s |
|---|---|
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| 10/100 Mbit/s WAN portok | 1 x |
| 10/100 Mbit/s portok | 4 x |
| LAN átviteli sebesség | 100 MBit/s |
| Csatlakozók | LAN (10/100 MBit/s) |
| WPS | Hardver |
| Antennák száma | 2 x |
| Gyártói szám | TL-WR841N |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 300 MBit/s |
| Termék típus | WLAN router |
| Termékazonosító | 907877 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 399734 |
| Súly | 520 g |
A modern otthonok és irodák hálózatépítéséhez elengedhetetlenek a routerek. Kínálatunkban megtalálhatók az AVM FRITZ!Box, TP-LINK Archer és EDIMAX routerek, amelyekkel gyors és stabil internetkapcsolatot biztosíthat. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen szó otthoni használatról vagy irodahálózat építéséről.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.