TP-LINK TL-WR840N WLAN router 2.4 GHz 300 MBit/s
Gyártó: TP-LINK
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TP-LINK TL-WR840N - Vezeték nélküli router - 4 portkapcsolóAkár 300 Mbps vezeték nélküli sebesség, ideális internetes alkalmazásokhoz2 külső antenna biztosítja az optimális WLAN lefedettséget és lefedettségetA Wi-Fi biztonsági titkosí...
Termékazonosító: 762020
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Akár 300 Mbps vezeték nélküli sebesség, ideális internetes alkalmazásokhoz
2 külső antenna biztosítja az optimális WLAN lefedettséget és lefedettséget
A Wi-Fi biztonsági titkosítás egyszerű a WPS gomb megnyomásával
Az IP-alapú sávszélesség-szabályozás lehetővé teszi a felhasználó optimális teljesítményelosztását
300 Mbps vezeték nélküli sebesség
Legfeljebb 300 Mbps sebességgel a TP-LINK TL-WR840N WLAN útválasztója elegendő sávszélességet biztosít számos internetes alkalmazáshoz, például e-mailhez, csevegéshez és szörfözéshez. 2 külső antennával rendelkezik, amelyek optimális tartományt és 4 10 / 100Mbit / s LAN portot tartalmaznak. Ez az ideális útválasztó azoknak a felhasználóknak, akik kiváló ár-érték arányt értékelnek.
Külső antennák a legjobb lefedettség érdekében
A TL-WR840N két külső antennájával nagy sebességgel lehet nagy távolságot fenntartani. Ez tovább növeli a kapcsolat lefedettségét és megbízhatóságát, így bárhol otthonában is élvezheti a stabil Wi-Fi jelet.
CCA technológia a stabil WLAN jel számára
A Clear Channel Assessment (CCA) technológia automatikusan kiválasztja a legjobb elérhető csatornát a jobb teljesítmény és a stabilabb kapcsolat érdekében.
IP QoS
Az IP-alapú sávszélesség-szabályozás lehetővé teszi a felhasználó optimális teljesítményelosztását.
Egyszerű beszerelés
A mellékelt telepítő CD-vel a TL-WR840N néhány perc alatt üzembe helyezhető.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: 10/100 Mbit/s WAN portok: 1 x · 10/100 Mbit/s portok: 4 x · Antennák száma: 2 x · Méret, magasság: 35 mm · Méret, mélység: 128 mm · Méret, szélesség: 182 mm · WLAN frekvencia: 2.4 GHz · WLAN szabvány: IEEE802.11n, IEEE802.11b, IEEE802.11g · WLAN összes átviteli sebesség: 300 MBit/s
Szállítás tartalma: 300Mbps vezeték nélküli router TL-WR840N, Hálózati adapter, CD, LAN kábel (RJ45), Gyors telepítési útmutató
Rendszerfeltételek: Windows 2000 / XP / Vista ™, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 vagy Mac OS vagy Linux alapú operációs rendszer
| WLAN | 300 Mbit/s |
|---|---|
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| 10/100 Mbit/s WAN portok | 1 x |
| 10/100 Mbit/s portok | 4 x |
| Antennák száma | 2 x |
| Gyártói szám | TL-WR840N |
| Szélesség | 182 mm |
| Magasság | 35 mm |
| Mélység | 128 mm |
| Termék típus | WLAN router |
| Termékazonosító | 762020 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 1926738 |
| Súly | 455 g |
| Vonalkód | 6935364070533 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.