Acces Point
TP-LINK CPE210 CPE210 PoE WLAN kültéri Access Point 300 MBit/s 2.4 GHz
Gyártó: TP-LINK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TP-LINK CPE210 CPE210 PoE WLAN kültéri Access Point 300 MBit/s 2.4 GHz
Termékazonosító: 883473
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Gyártói szám | CPE210 |
|---|---|
| WLAN frekvencia | 2.4 GHz |
| WLAN átviteli sebesség, 2,4 GHz | 300 MBit/s |
| WLAN | 300 MBit/s |
| Antennatípus | 2 db beépített |
| LAN (10/100) | 1 x |
| WLAN szabvány | IEEE802.11n |
| WLAN szabvány | IEEE802.11g |
| WLAN szabvány | IEEE802.11b |
| LAN átviteli sebesség | 100 MBit/s |
| Szélesség | 79 mm |
| Magasság | 224 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Termék típus | PoE WLAN kültéri Access Point |
| Termékazonosító | 883473 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TP-LINK |
| Cikkszám | 1289762 |
| Súly | 705 g |
| Vonalkód | 6935364071677 |
A gyors és megbízható internetkapcsolat elengedhetetlen a modern életben. Ezenkívül fontos, hogy hálózatunk biztonságos legyen és minden eszközünk hozzáférjen az internethez. Az Acces Point kategóriánkonban megtalálhatja a TP-LINK, EDIMAX Pro, Ubiquiti Networks, D-Link és TrendNet márkák széles választékát. Válassza ki a számára legmegfelelőbb modellt, legyen szó otthoni vagy irodai használatról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.