Adagolók
TORK 652100 Törlőkendő adagoló fali tartóval 1 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK 652100 Törlőkendő adagoló fali tartóval 1 db
Termékazonosító: 922444
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 101 990 Ft/db)
101 990 Ft
| Szín | Türkiz |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 64.6 x 46.3 x 27.4 cm |
| Mélység | 27.4 cm |
| Magasság | 46.3 cm |
| Szélesség | 64.6 cm |
| Anyag | Műanyag és acél |
| Ívméret | 43 cm |
| Mennyiség | 1 db |
| Termék típus | Törlőkendő adagoló fali tartóval |
| Termékazonosító | 922444 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 889517 |
| Súly | 3.949 kg |
A kert és otthoni környezetben is fontos az esztétikus és higiénikus adagolás. TORK, BODE Chemie, Schülke és más megbízható márkák adagolóival biztosíthatja a mosószer, kézfertőtlenítő vagy bőrápoló hatékony és elegáns kiszerelését. Válasszon a hagyományos szappanadagolóktól a modern, automatizált megoldásokig, melyek a napi rutinját komfortossá teszik.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.