Papírtörlők, tisztítókendők
TORK 510137 Tisztítókendők Mennyiség: 400 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK 510137 Tisztítókendők Mennyiség: 400 db
Termékazonosító: 918054
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Mennyiség | 400 |
| Szállítási forma | Tekercs |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 38 cm x 32 cm |
| Hossz | 38 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Kivitel (tisztítókendő) | 1 lap |
| Alkalmas | Tork W1 |
| Alkalmas | Tork W2 |
| Alkalmas | Tork W3 |
| Alkalmas | Wand-/Bodenständer |
| Termék típus | Papír törlőkendők |
| Termékazonosító | 918054 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 835880 |
| Súly | 3.08 kg |
A TORK, Kimberly Clark, CWS és LOCTITE® márkák papírtörlőit és tisztítókendőit kínáljuk Önnek a legkülönbözőbb igényekhez. Válasszon belül letekeredő vagy tekercses törlőkendőt, fehér vagy színes változatot, akár többcélú használatra is. A papírtörlők és tisztítókendőink kiváló minőségűek és garantálják a higiénikus felületeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.