Adagolók
TORK 209167 Papír kéztörlő adagoló 1 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK 209167 Papír kéztörlő adagoló 1 db
Termékazonosító: 921921
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 24 990 Ft/db)
24 990 Ft
| Szín | Fekete |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 296 x 171 x 171 mm |
| Mélység | 171 mm |
| Magasság | 171 mm |
| Szélesség | 296 mm |
| Anyag | műanyag |
| Termék típus | Kéztörlő adagoló |
| Termékazonosító | 921921 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 479090 |
| Súly | 800 g |
A kert és otthoni környezetben is fontos az esztétikus és higiénikus adagolás. TORK, BODE Chemie, Schülke és más megbízható márkák adagolóival biztosíthatja a mosószer, kézfertőtlenítő vagy bőrápoló hatékony és elegáns kiszerelését. Válasszon a hagyományos szappanadagolóktól a modern, automatizált megoldásokig, melyek a napi rutinját komfortossá teszik.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.