Papírtörlők, tisztítókendők
TORK 194450 Tisztítókendők Mennyiség: 320 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK 194450 Tisztítókendők Mennyiség: 320 db
Termékazonosító: 921928
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 71 990 Ft/db)
71 990 Ft
| Szín | Kék |
|---|---|
| Mennyiség | 320 |
| Szállítási forma | karton |
| Tartalom | 320 db |
| Méret | (H x Sz) 300 mm x 380 mm |
| Hossz | 300 mm |
| Szélesség | 380 mm |
| Kivitel (tisztítókendő) | 1 lap |
| Alkalmas | Tork W5 |
| Termék típus | Tisztítókendők |
| Termékazonosító | 921928 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 479086 |
| Súly | 3.243 kg |
A TORK, Kimberly Clark, CWS és LOCTITE® márkák papírtörlőit és tisztítókendőit kínáljuk Önnek a legkülönbözőbb igényekhez. Válasszon belül letekeredő vagy tekercses törlőkendőt, fehér vagy színes változatot, akár többcélú használatra is. A papírtörlők és tisztítókendőink kiváló minőségűek és garantálják a higiénikus felületeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.