Papírtörlők, tisztítókendők
TORK 121206 Szabványos papírtörlők Mennyiség: 2742 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK 121206 Szabványos papírtörlők Mennyiség: 2742 db
Termékazonosító: 921927
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Mennyiség | 6 |
| Szállítási forma | karton |
| Tartalom | 6 db |
| Méret | (H x Sz) 350 mm x 200 mm |
| Hossz | 350 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Kivitel (tisztítókendő) | 2 lap |
| Alkalmas | Tork M2 |
| Fenntarthatóság / környezetbarát tulajdonság | EU ecolabel |
| Termék típus | Papír törlőkendők |
| Termékazonosító | 921927 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 479083 |
| Súly | 7.34 kg |
A TORK, Kimberly Clark, CWS és LOCTITE® márkák papírtörlőit és tisztítókendőit kínáljuk Önnek a legkülönbözőbb igényekhez. Válasszon belül letekeredő vagy tekercses törlőkendőt, fehér vagy színes változatot, akár többcélú használatra is. A papírtörlők és tisztítókendőink kiváló minőségűek és garantálják a higiénikus felületeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.