Papírtörlők, tisztítókendők
TORK Xpressnap® Papírszalvéta 10840 9000 db
Gyártó: TORK
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TORK Xpressnap® Papírszalvéta 10840 9000 db
Termékazonosító: 921924
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 71 990 Ft/db)
71 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Mennyiség | 9000 |
| Szállítási forma | karton |
| Tartalom | 9000 db |
| Méret | (H x Sz) 220 mm x 330 mm |
| Hossz | 220 mm |
| Szélesség | 330 mm |
| Kivitel | 1 rétegű |
| Ívméret | 330 x 220 mm |
| Termék típus | Adagoló szalvéták |
| Termékazonosító | 921924 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TORK |
| Cikkszám | 479072 |
| Súly | 12.51 kg |
A TORK, Kimberly Clark, CWS és LOCTITE® márkák papírtörlőit és tisztítókendőit kínáljuk Önnek a legkülönbözőbb igényekhez. Válasszon belül letekeredő vagy tekercses törlőkendőt, fehér vagy színes változatot, akár többcélú használatra is. A papírtörlők és tisztítókendőink kiváló minőségűek és garantálják a higiénikus felületeket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.