Szerelvények
TOOLCRAFT Rajtaütő 120 mm 892592 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT Rajtaütő 120 mm 892592 1 db
Termékazonosító: 501152
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 390 Ft/db)
4 390 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 120 x 35 x 2.5 mm |
| Magasság | 2.5 mm |
| Hossz | 120 mm |
| Szélesség | 35 mm |
| Termékazonosító | 501152 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 892592 |
| Súly | 149 g |
| Vonalkód | 2050001301611 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.