Szerelvények
TOOLCRAFT 55 mm 892339 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 55 mm 892339 1 db
Termékazonosító: 501249
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 490 Ft/db)
2 490 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 55 x 55 x 42 mm |
| Magasság | 42 mm |
| Hossz | 55 mm |
| Szélesség | 55 mm |
| Típus | 75. szám |
| Termékazonosító | 501249 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 892339 |
| Súly | 124.7 g |
| Vonalkód | 2050001301604 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.