Szerelvények
TOOLCRAFT 195 mm Acél 890738 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 195 mm Acél 890738 1 db
Termékazonosító: 501248
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 855 Ft/db)
855 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 195 mm x 130 mm |
| Hossz | 195 mm |
| Szélesség | 130 mm |
| Anyag | Acél |
| Kivitel | Acéllemez konzol acél |
| Termékazonosító | 501248 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890738 |
| Súly | 68 g |
| Vonalkód | 2050001215796 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.