Szerelvények
TOOLCRAFT 50 mm Acél, sárga horganyzott. 890730 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 50 mm Acél, sárga horganyzott. 890730 1 db
Termékazonosító: 501245
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 95 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 2
95 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 50 x 16 x 2 mm |
| Magasság | 2 mm |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 16 mm |
| Anyag | Acél, sárga horganyzott. |
| Termékazonosító | 501245 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890730 |
| Súly | 10 g |
| Vonalkód | 2050001215727 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.