Szerelvények
TOOLCRAFT Széles látószögű 3174 30 mm 890724 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT Széles látószögű 3174 30 mm 890724 1 db
Termékazonosító: 501431
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 335 Ft/db)
335 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 30 mm x 30 mm |
| Hossz | 30 mm |
| Szélesség | 30 mm |
| Anyagjellemző | Cinkezett |
| Anyag | Acél, horganyozva |
| Termék típus | Szerelőelem |
| Termékazonosító | 501431 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890724 |
| Súly | 26 g |
| Vonalkód | 2050001215666 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.