Szerelvények
TOOLCRAFT 195 mm Acél 890719 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 195 mm Acél 890719 1 db
Termékazonosító: 500993
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 865 Ft/db)
865 Ft
TOOLCRAFT
890719
#####Lochplatte
195 mm
Acél
1 db
perforált lemezek
Technical specifications:
Anyag: Acél · Méret, hossz: 195 mm · Méret, szélesség: 50 mm
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 195 mm x 50 mm |
| Hossz | 195 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Anyag | Acél |
| Anyag | Acél |
| Mennyiség | 1 db |
| Termékazonosító | 500993 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890719 |
| Súly | 150 g |
| Vonalkód | 2050001215628 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.