Szerelvények
TOOLCRAFT 200 mm Acél 890718 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 200 mm Acél 890718 1 db
Termékazonosító: 500992
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz x Ma) 200 x 38 x 2 mm |
| Magasság | 2 mm |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 38 mm |
| Anyag | Acél |
| Anyag | Acél |
| Mennyiség | 1 db |
| Termékazonosító | 500992 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890718 |
| Súly | 113 g |
| Vonalkód | 2050001215611 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.