Acél drótkötél (Ø) 4 mm TOOLCRAFT 13211100400 Szürke
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Acél drótkötél (Ø) 4 mm TOOLCRAFT 13211100400 Szürke Méteráruacél drótkötélAcél drótkötelek az EN 12385-4 szabvány szerint 5. táblázat - Kötélszerkezet 6x7 + WSC.Ez a szöveg gépi fordít...
Termékazonosító: 501133
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 765 Ft/db)
765 Ft
Acél drótkötél
(Ø) 4 mm
TOOLCRAFT
13211100400
Szürke
Méteráru
acél drótkötél
Acél drótkötelek az EN 12385-4 szabvány szerint 5. táblázat - Kötélszerkezet 6x7 + WSC.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Átmérő: 4 mm · Súly kg / 100m: 6,14 kg · Minimális törésterhelés 1770N / mm²: 10,2 kN.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Technical specifications:
Anyag: Acél · Szakítóerő: 1020 daN · Szín: Szürke · Súly: 61.4 g/m · Átmérő: 4 mm
Note:
Méteráru
| Méret | (Ø) 4 mm |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Átmérő | 4 mm |
| Anyag | Acél |
| Szakítóerő | 1020 daN |
| Max. szállítási mennyiség a darabban | 200 m |
| Súly | 61.4 g/m |
| Termék típus | Acél drótkötél |
| Termékazonosító | 501133 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890301 |
| Súly | 56 g |
| Vonalkód | 2050001152879 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.