Kötelek és tartozékok
Acél drótkötél (Ø) 1.5 mm TOOLCRAFT 13211100150 Szürke
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Acél drótkötél (Ø) 1.5 mm TOOLCRAFT 13211100150 Szürke
Termékazonosító: 501130
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 425 Ft/db)
425 Ft
| Méret | (Ø) 1.5 mm |
|---|---|
| Szín | Szürke |
| Átmérő | 1.5 mm |
| Anyag | Acél |
| Szakítóerő | 143 daN |
| Max. szállítási mennyiség a darabban | 200 m |
| Súly | 8.8 g/m |
| Termék típus | Acél drótkötél |
| Termékazonosító | 501130 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 890298 |
| Súly | 8 g |
| Vonalkód | 2050001152848 |
A kötelek és tartozékok kategóriánkban megtalálhatók a legfontosabb eszközök a rögzítéshez, legyen szó drótkötélről, szorító kengyelekról vagy más hozzávalókról. Dörner + Helmer, TOOLCRAFT, VISO és Berger & Schröter márkák termékeit kínáljuk, hogy megfeleljenek minden igénynek. Válasszon a rendelkezésre álló drótkötél méretekből és típusokból, vagy kereszen meghatározott célra szánt speciális köteleket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.