Szerelvények
TOOLCRAFT szék szög 120 mm 889638 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT szék szög 120 mm 889638 1 db
Termékazonosító: 501430
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 715 Ft/db)
715 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 120 mm x 120 mm |
| Hossz | 120 mm |
| Szélesség | 120 mm |
| Anyag | Acél, sárga horganyzott |
| Mennyiség | 1 db |
| Típus | 3160 |
| Termék típus | Szerelőelem |
| Termékazonosító | 501430 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 889638 |
| Súly | 107 g |
| Vonalkód | 2050001081544 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.