TOOLCRAFT szék szög 60 mm 889635 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT szék szög 60 mm 889635 1 db
Termékazonosító: 501428
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 265 Ft/db)
265 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 60 mm x 60 mm |
| Hossz | 60 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Anyag | Acél, fényesen horganyzott |
| Mennyiség | 1 db |
| Típus | 3155 |
| Termék típus | Szerelőelem |
| Termékazonosító | 501428 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 889635 |
| Súly | 27 g |
| Vonalkód | 2050001081315 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.