Szerelvények
TOOLCRAFT szék szög 50 mm 889634 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT szék szög 50 mm 889634 1 db
Termékazonosító: 501427
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 205 Ft/db)
205 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 50 mm x 50 mm |
| Hossz | 50 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Anyag | Acél, fényesen horganyzott |
| Mennyiség | 1 db |
| Típus | 3155 |
| Termék típus | Szerelőelem |
| Termékazonosító | 501427 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 889634 |
| Súly | 22 g |
| Vonalkód | 2050001081308 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.