Szerelvények
TOOLCRAFT 100 mm Acél 889627 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 100 mm Acél 889627 1 db
Termékazonosító: 500994
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 990 Ft/db)
1 990 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 100 mm x 60 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 60 mm |
| Anyag | Acél |
| Mennyiség | 1 db |
| Termékazonosító | 500994 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 889627 |
| Súly | 261 g |
| Vonalkód | 2050001081230 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.