Szerelvények
TOOLCRAFT 200 mm Acél 889600 1 db
Gyártó: TOOLCRAFT
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TOOLCRAFT 200 mm Acél 889600 1 db
Termékazonosító: 500991
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 390 Ft/db)
1 390 Ft
| Tartalom | 1 db |
|---|---|
| Méret | (H x Sz) 200 mm x 75 mm |
| Hossz | 200 mm |
| Szélesség | 75 mm |
| Anyag | Acél |
| Anyag | Acél |
| Mennyiség | 1 db |
| Típus | 75 x 200 |
| Termékazonosító | 500991 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 889600 |
| Súly | 196 g |
| Vonalkód | 2050001081353 |
A professzionális szerelvényekkel megbízható és tartós rögzítést biztosíthat építkezéseken és otthoni projekteken. TOOLCRAFT, Fischer és Kasp márkák széles választéka garantálja a megfelelő megoldást minden igénynek. Akár acél csavarokat, műanyag Torx-ot vagy szerelő sínt keres, itt megtalálhatja a szükséges eszközöket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Minden rendben zajlott, ajánlom az eladót.
unikor –