Veribor, vákuumos emelő, 2 üvegfogó tappancsal 70kg Toolcraft 887245
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vákuumos emelő, kettősErős vákuumos leszorító erőNehéz tárgyak mozgatására isTeherbírás max. 70 kgJellemzők: Nagy vákuumot hoz létre · Nehéz (pl. márvány- vagy üveg-) lapok mozgatására szolgál.Műszaki ada...
Termékazonosító: 56802
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 4 490 Ft/db)
4 490 Ft
Erős vákuumos leszorító erő
Nehéz tárgyak mozgatására is
Teherbírás max. 70 kg
Jellemzők:
Nagy vákuumot hoz létre · Nehéz (pl. márvány- vagy üveg-) lapok mozgatására szolgál.
Műszaki adatok:
Tartalom: 1 db · Tartóerő (max.): 70 kg · Átmérő: 120 mm
| Méret | (Ø) 120 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 120 mm |
| Tartóerő (max.) | 70 kg |
| Termék típus | Szívóemelő |
| Termékazonosító | 56802 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 887245 |
| Súly | 678.4 g |
| Vonalkód | 4016138561746 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.