Egykezes veribor, vákuumos emelő, üvegfogó tappancs 40kg-ig Toolcraft 887229
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Vákuumos emelő, egyesTeherbírás 40 kgNagy vákuumot hoz létreJellemzők: Nagy vákuumot hoz létre · Nehéz (pl. márvány- vagy üveg-) lapok mozgatására szolgál. Gépjármű karosszéria kisebb horpadásainak kiöblözésére i...
Termékazonosító: 56792
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 290 Ft/db)
2 290 Ft
Teherbírás
Nagy vákuumot hoz létre
Jellemzők:
Nagy vákuumot hoz létre · Nehéz (pl. márvány- vagy üveg-) lapok mozgatására szolgál. Gépjármű karosszéria kisebb horpadásainak kiöblözésére is alkalmas.
Műszaki adatok:
Tartalom: 1 db · Tartóerő (max.): 40 kg · Átmérő: 120 mm
| Méret | (Ø) 120 mm |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Átmérő | 120 mm |
| Tartóerő (max.) | 40 kg |
| Termék típus | Szívóemelő |
| Termékazonosító | 56792 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 887229 |
| Súly | 345 g |
| Vonalkód | 4016138558791 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Gyors, pontos, profi! Köszönöm!
nyusziful74 –