Mágneses, öntapadós fólia (H x Sz) 1 m x 12.50 mm, antracit színű TOOLCRAFT 92013c158
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Mágneses fólia, öntapadó Antracit (H x Sz) 1 m x 12.50 mm Tartós mágneses fólia, erősen tapad és öntapadó Könnyen vágható. Használható irodában, konyhában vagy műhelyben: a mágneses felületen...
Termékazonosító: 385842
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 885 Ft/db)
885 Ft
Antracit
(H x Sz) 1 m x 12.50 mm
Tartós mágneses fólia, erősen tapad és öntapadó Könnyen vágható. Használható irodában, konyhában vagy műhelyben: a mágneses felületen szinte minden megtapad, így pl. fúrón a bitek, vagy a konyhában a kések. Minden könnyen eltolható és így mindig kéznél lehet.
Műszaki adatok:
Anyagvastagság: 1.50 mm · Gyártói szám: 92013c158 · Méret, hossz: 1 m · Méret, szélesség: 12.50 mm · Ragasztószalag jellemzők: Öntapadó,UV álló · Ragasztószalag típus: Mágneses ragasztószalag · Szín: Antracit · Tartalom: 1 tekercs · Vastagság: 1.50 mm
| Jellemzők | Öntapadó |
|---|---|
| Jellemzők | UV álló |
| Hossz | 1 m |
| Szélesség | 12.5 mm |
| Vastagság | 1.50 mm |
| Szín | Antracit |
| Gyártói szám | 92013c158 |
| Tartalom | 1 db |
| Méret | (H x Sz) 1 m x 12.5 mm |
| Anyagvastagság | 1.50 mm |
| Termék típus | Mágneses ragasztószalag |
| Termékazonosító | 385842 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1524018 |
| Súly | 72 g |
| Vonalkód | 4016139163499 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.