Forrólevegős SMD forrasztóállomás, kiforrasztó állomás 300 W TOOLCRAFT 1488529
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
TOOLCRAFT ZD-8908 Forrólevegős állomás digitális 300 W 100 - 500 °C Forrólevegős forrasztó/kiforrasztó rendszer SMD-hezÁllítható forrasztási hőmérséklet 100 - 500 °CGyors felmelegedés 400 °C-ra 60 másodperc alattNagy kijelző h...
Termékazonosító: 382941
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
Forrólevegős forrasztó/kiforrasztó rendszer SMD-hez
Állítható forrasztási hőmérséklet 100 - 500 °C
Gyors felmelegedés 400 °C-ra 60 másodperc alatt
Nagy kijelző hőmérséklet jelzéssel
Az SMD alkatrészek könnyű összeszereléséhez és lemosásához a forró levegő módszerrel. Használható forró levegőfúvóként is, például zsugorcsövek zsugorítására. Állítható forrasztási hőmérséklet és cserélhető légfúvókák. Kijelző mutatja a beállított hőmérsékletet.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
A zárt hurkú érzékelők és a mikrokontrollerek gyors felmelegedési időt és helyes és stabil hőmérsékletet biztosítanak
A forrólevegő hőmérséklete két gombbal beállítható (+100 °C ... +500 °C)
A levegőmennyiség forgatószabályozóval állítható be
Gyors felmelegedési folyamat (+400 °C kb. 60 mp alatt, +500 °C kb. 90 mp alatt)
Nagy kijelző hőmérséklet jelzéssel
Oldalt feltűzhető tartó a forrólevegő fúvóka biztonságos lerakásához munkaszünetekben
A beépített érzékelő készenléti üzemmódba kapcsol, ha a tartóba van helyezve
3 cserélhető fúvóka 12, 8 és 5 mm Ø
Kefe nélküli ventilátor motor hosszú élettartam és alacsony zajszint mellett (45 dB alatt)
Technical specifications:
ATT.NUM.PREHEAT_TIME: 60 s · Felfűtési idő: +400 °C-ra kb. 60 másodperc alatt, +500 °C-ra kb. 90 s · Hőmérséklet (max.): 500 °C · Hőmérséklet (min.): 100 °C · Kijelző (digitális/mechanikus/analóg): digitális · Levegő mennyiség (max.): 120 l/min · Méret, hossz: 155 mm · Méret, magasság: 125 mm · Méret, szélesség: 110 mm · Súly: 1.2 kg · Teljesítmény (max.): 300 W · Üzemi feszültség: 230 V/AC
Package contents:
Forrólevegős forrasztó-/kiforrasztó rendszer ,Tartó,3x fúvóka (Ø 5, 8 és 12 mm),használati útmutató
| Méret | (H x Sz x Ma) 155 x 110 x 125 mm |
|---|---|
| Magasság | 125 mm |
| Hossz | 155 mm |
| Szélesség | 110 mm |
| Kijelző | digitális |
| Levegő mennyiség (max.) | 120 l/perc |
| Teljesítmény (max.) | 300 W |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Hőmérséklet (max.) | 500 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 100 °C |
| Súly | 1.2 kg |
| Termék típus | Forrólevegős állomás |
| Termékazonosító | 382941 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1488529 |
| Súly | 1.368 kg |
| Vonalkód | 4016139093680 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.