Racsnis krimpelőfogó, krimpelő betét nélkül Toolcraft 1423556
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Racsnis krimpelőfogó, krimpelő betét nélkül, Toolcraft 1423556Racsnis krimpelőfogó krimpelő betét nélkül, Toolcraft 1423556A TOOLCRAFT PZ-500 krimpelő a cserélhető krimpelőkészletek segítségével egy fogóval különböző alkalmazásokat do...
Termékazonosító: 387641
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 21 990 Ft/db)
21 990 Ft
Racsnis krimpelőfogó krimpelő betét nélkül, Toolcraft 1423556
A TOOLCRAFT PZ-500 krimpelő a cserélhető krimpelőkészletek segítségével egy fogóval különböző alkalmazásokat dolgozhat fel. Kérjük, vegye figyelembe, hogy a megfelelő krimpelőkészleteket opcionális tartozékként kínáljuk.
Jellemzők:
2 komponensű markolat · Racsnis mechanika · Szorítóerő beállítás recézett kerékkel (rögzítőcsavarral) · Kioldókar, hibás préselésnél a kényszerreteszelés oldására · Gyors, szerszám mentes roppantó betét csere · Műanyag koffer 24 rekesszel krimpelő betétek, dugaszoló csatlakozók és egyéb szerszámok tárolására.
Műszaki adatok:
Anyag: Karbonacél · Fogó jellemzők: Krimpelőbetét nélkül,Rendszerkofferrel · Méret, hossz: 260 mm · Méret, magasság: 20 mm · Méret, szélesség: 82 mm · Súly: 520 g
Szállítás tartalma:
Műanyag hordtáska.
Figyelem:
A krimpelőbetéteket nem szállítjuk vele.
| Gyártói szám | 1423549 |
|---|---|
| Hossz | 260 mm |
| Anyag | Karbonacél |
| Szélesség | 82 mm |
| Magasság | 20 mm |
| Súly | 520 g |
| Jellemzők | Krimpelőbetét nélkül |
| Jellemzők | Rendszerkofferrel |
| Termék típus | Krimpelőfogó |
| Termékazonosító | 387641 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1423556 |
| Súly | 1.76 kg |
| Vonalkód | 4016139068763 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.