Harmadik kéz paneltartó LED-es nagyítóval, 2db csipesszel, pákatartóval TOOLCRAFT ZD-10MB
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Harmadik kéz paneltartó LED-es nagyítóval, 2db csipesszel, pákatartóval TOOLCRAFT ZD-10MBCsipeszes alkatrész és paneltartó LED-es nagyítóval, pákatartóvalHasznos eszköz a forrasztáshoz és a modell készítéséhez2-szeres nagyító LED-...
Termékazonosító: 352424
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 090 Ft/db)
7 090 Ft
Csipeszes alkatrész és paneltartó LED-es nagyítóval, pákatartóval
Hasznos eszköz a forrasztáshoz és a modell készítéséhez
2-szeres nagyító LED-es világítással
Stabil öntött ágy
Egy hasznos segítő szerszám a forrasztáshoz és a modellépítéshez.
Két krokodilcsipesz és egy LED-del megvilágított nagyító egyszerűvé és kényelmessé teszi a kis alkatrészekkel végzendő munkát.
Stabil öntöttvas állványt, forrasztópáka tartót és tisztító szivacsot is tartalmaz.
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 210 mm · Méret, magasság: 190 mm · Méret, szélesség: 265 mm
Figyelem:
A működéshez három mikroelem szükséges (nem szállítjuk vele).
| Méret | (H x Sz x Ma) 210 x 265 x 190 mm |
|---|---|
| Magasság | 190 mm |
| Hossz | 210 mm |
| Szélesség | 265 mm |
| Termék típus | Harmadik kéz |
| Termékazonosító | 352424 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1407368 |
| Súly | 957 g |
| Vonalkód | 4016139053585 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.