Forrasztópáka tartó, pákahegy tisztító sodrattal TOOLCRAFT ZD-10W
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Forrasztópáka tartó, pákahegy tisztító sodrattal TOOLCRAFT ZD-10WForrasztópáka tartó, ZD-10WForrasztópáka tartó száraz tisztítóvalMűszaki adatok: Méret, hossz: 92 mm · Méret, magasság: 170 mm · Méret, szélesség: 62...
Termékazonosító: 326774
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 890 Ft/db)
3 890 Ft
Forrasztópáka tartó, ZD-10W
Forrasztópáka tartó száraz tisztítóval
Műszaki adatok:
Méret, hossz: 92 mm · Méret, magasság: 170 mm · Méret, szélesség: 62 mm · Súly: 330
Szállítás tartalma:
Pákatartó · Száraz tisztító.
| Méret | (H x Sz x Ma) 92 x 62 x 170 mm |
|---|---|
| Magasság | 170 mm |
| Hossz | 92 mm |
| Szélesség | 62 mm |
| Súly | 330 |
| Termék típus | Forrasztópáka tartó |
| Termékazonosító | 326774 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1372162 |
| Súly | 352 g |
| Vonalkód | 4016138991635 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.