Kézi nagyító 2,5/5-szörös nagyítással 50 mm, Toolcraft
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Nagyító üveg, 2,5/5-szörös, 50 mmLencse átmérő: 50 mm2 nagyítási faktor: 2,5/5-szörösNagyon könnyű nagyító üveg jó minőségű műanyag lencsével, 2,5-szeres (+5-szörös) nagyítással, fekete műanyag keretben.Jellemzők: <...
Termékazonosító: 285996
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 090 Ft/db)
2 090 Ft
Lencse átmérő: 50 mm
2 nagyítási faktor: 2,5/5-szörös
Nagyon könnyű nagyító üveg jó minőségű műanyag lencsével, 2,5-szeres (+5-szörös) nagyítással, fekete műanyag keretben.
Jellemzők:
Műanyag lencse 2,5-szeres (+ 5-szörös) nagyítással · 50 mm-es lencse átmérő · Műanyagmarkolat
Műszaki adatok:
Lencse Ø: 50 mm · Lencseméret: (Ø) 50 mm · Méret, hossz: 125 mm · Méret, szélesség: 58 mm · Nagyítási tényező: 2.5 x,5 x · Termék típus: Kézi nagyító
Szállítás tartalma:
Tároló táska.
| Nagyítási tényező | 2.5 x |
|---|---|
| Nagyítási tényező | 5 x |
| Lencse Ø | 50 mm |
| Lencseméret | (Ø) 50 mm |
| Hossz | 125 mm |
| Szélesség | 58 mm |
| Kivitel | 50 mm |
| Nagyítás | 2.5/5 x |
| Termék típus | Kézi nagyító |
| Termékazonosító | 285996 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1311517 |
| Súly | 49 g |
| Vonalkód | 4016138960167 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Korrekt eladó, ajánlom mindenkinek!++++++++++++++++++
duarius1968 –
Köszönöm a küldeményt. Megértő, gyors és korrekt partner. Ajánlom.
parad02 –