LED-es zseb nagyító, 15-szörös, 15 x 20 mm, Toolcraft 1303080
Gyártó: TOOLCRAFT
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
LED-es világító nagyító, 15-szörösLED világítás15-szörös nagyításLED világító nagyító 14 - 16 mm fókusztávolsággal és 15-szörös nagyító üveggel fekete műanyag házban..Jellemzők: 15-szörös nagyítású műanyag lencs...
Termékazonosító: 285897
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
LED világítás
15-szörös nagyítás
LED világító nagyító 14 - 16 mm fókusztávolsággal és 15-szörös nagyító üveggel fekete műanyag házban..
Jellemzők:
15-szörös nagyítású műanyag lencse · Műanyag ház · Elemmel működtetve (nem szállítjuk vele)
Műszaki adatok:
Lencse Ø: 20 mm · Méret, hossz: 105 mm · Méret, szélesség: 38.5 mm · Nagyítás: 15 x · További műszaki adatok: Fókusztávolság: 14 - 16 mm · Fény színe: hidegfehér
Szállítás tartalma:
Tároló táska.
| Jellemzők | LED-es világítással |
|---|---|
| Nagyítási tényező | 15 x |
| Lencse Ø | 20 mm |
| Lencseméret | (Ø) 20 mm |
| Hossz | 105 mm |
| Szélesség | 38.5 mm |
| Nagyítás | 15 x |
| Termék típus | Kézi nagyító |
| Termékazonosító | 285897 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TOOLCRAFT |
| Cikkszám | 1303080 |
| Súly | 88 g |
| Vonalkód | 4016138961126 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.