Kültéri energiafogyasztás mérő, MID, TIP 21701
Gyártó: TIP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kültéri energiafogyasztás mérő, MID, TIP 21701Mobil használathozVédőérintkezős dugóvalPor- és vízálló (IP67)MID jóváhagyásDigitális kijelzőIdeális közbenső mérőmű a mólórendszerek energiafogyasztásának kiszámításához....
Termékazonosító: 879799
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 73 990 Ft/db)
73 990 Ft
Mobil használathoz
Védőérintkezős dugóval
Por- és vízálló (IP67)
MID jóváhagyás
Digitális kijelző
Ideális közbenső mérőmű a mólórendszerek energiafogyasztásának kiszámításához. Kempingekbe, kertebek és még sok máshoz. A kábelvégek dugóval és oldható kötéssel rendelkeznek. A MID engedéllyel rendelkező készülék alkalmas energiaköltség elszámolásra.
Jellemzők:
Földelő csatlakozódugasz · Nem állítható vissza.
Műszaki adatok:
Energiafogyasztás (max.): 999999.9 kWh · Energiafogyasztás mérő jellemzők: MID kalibrálás · Energiafogyasztás tartomány: 999999.9 kWh (max) · Frekvencia: 50 Hz · Gyártói szám: 21701 · Hálózati feszültség (max.): 230 V/AC · Kivitel: Dugaszolóaljzathoz · MID konform: Igen (opcionális) · Méret, hossz: 100 mm · Méret, magasság: 80 mm · Méret, szélesség: 1350 mm · Mérő funkció: Energiafogyasztás · Névleges feszültség tartomány: 230 V/AC (max) · Súly: 920 g · Termék típus: Energiafogyasztás mérő · További műszaki adatok: 16A · 230V · Pontossági osztály: 1 · Védelmi típus: IP44 · Áram (max.): 5 A · Áramtartomány: 5 A (max) · Üzemi feszültség: 230 V/AC
| Gyártói szám | 21701 |
|---|---|
| Jellemzők | MID kalibrálás |
| Mérő funkció | Energiafogyasztás |
| Névleges feszültség tartomány | 230 V/AC (max) |
| Hálózati feszültség (max.) | 230 V/AC |
| Energiafogyasztás tartomány | 999999.9 kWh (max) |
| Energiafogyasztás (max.) | 999999.9 kWh |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Áramtartomány | 5 A (max) |
| Áram (max.) | 5 A |
| Védelmi típus | IP44 |
| Súly | 920 g |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Hitelesített | Igen (opcionális) |
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 1350 x 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 1350 mm |
| Kivitel | Dugaszolóaljzathoz |
| Termék típus | Energiafogyasztás mérő |
| Termékazonosító | 879799 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TIP |
| Cikkszám | 1209765 |
| Súly | 1.075 kg |
| Vonalkód | 4016138910711 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.