Hálózati fogyasztásmérők
TIP - Thüringer Industrie Produkte 21601 Energiafogyasztás mérő MID kalibrálás
Gyártó: TIP
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
TIP - Thüringer Industrie Produkte 21601 Energiafogyasztás mérő MID kalibrálás
Termékazonosító: 963286
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 81 990 Ft/db)
81 990 Ft
| Gyártói szám | 21601 |
|---|---|
| Jellemzők | MID kalibrálás |
| Mérő funkció | Energiafogyasztás |
| Névleges feszültség tartomány | 230 V/AC (max) |
| Hálózati feszültség (max.) | 230 V/AC |
| Energiafogyasztás tartomány | 999999.9 kWh (max) |
| Energiafogyasztás (max.) | 999999.9 kWh |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Áramtartomány | 32 A (max) |
| Áram (max.) | 32 A |
| Védelmi típus | IP67 |
| Súly | 920 g |
| Frekvencia | 50 Hz |
| Hitelesített | Igen (Power) |
| Méret | (H x Sz x Ma) 100 x 1350 x 80 mm |
| Magasság | 80 mm |
| Hossz | 100 mm |
| Szélesség | 1350 mm |
| Kivitel | Dugaszolóaljzathoz |
| Termék típus | Energiafogyasztás mérő |
| Termékazonosító | 963286 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | TIP |
| Cikkszám | 1209764 |
| Súly | 1.105 kg |
Keressenek és mérjék meg otthonuk vagy irodájuk energiafogyasztását a kínálatunkban szereplő hálózati fogyasztásmérőkkel! A VOLTCRAFT, Powerfox, Velleman, TIP és AS Schwabe márkák széles választéka biztosítja, hogy megtalálják az igényeiknek megfelelő eszközt. Az okos energiafogyasztás mérők Bluetooth funkcióval és mobil applikációval rendelkeznek, míg a hagyományos fogyasztásmérők pontos méréseket tesznek lehetővé.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.